© M-TECH LATVIA 4U

Mūsu tekošais teksts. Teksts, kas pārvietosies no labās uz kreiso pusi.

Piegāde un apmaksa...

MAKSĀJUMS:

Pircējs var samaksāt par precēm ar bankas pārskaitījumu uz uzņēmuma kontu vai ar čeku veikalā. BANKU MAKSĀJUMU KARTES NEPIEŅEMAM. Piegādes gadījumā tas ir tikai bankas pārskaitījums. Piegādes izmaksas nav iekļautas pasūtījuma cenā, un tās tiek apspriestas atsevišķi. Apmaksas veids tiek saskaņots, apstiprinot pasūtījumu pa e-pastu, WhatsApp vai veikalā Spāres 12, Rīgā.

Ja nepieciešamā detaļa nav pieejama mūsu noliktavā un ir nepieciešams tās pasūtījums, tad pēc vienošanās par pasūtījuma izpildes cenu un noteikumiem, lai to izpildītu, jums ir jāmaksā daļa vai viss pasūtījums veikalā vai ar bankas maksājumu.

PIEGĀDE:

Mēs varat nosūtīt pasūtījumu uz adresi, izmantojot ātrpiegādi ar kurjeru vai uz pasta nodaļu, kā arī Latvijas pasta pakomātā vai Circle K Latvia DUS, ja to atļauj pasūtījuma svars un izmēri. Piegādes summa tiek aprēķināta atkarībā no veiktā pasūtījuma. Arī preces var saņemt pēc adreses: Spāres 12, Rīga.

Jūsu pasūtījumu piegāde uz mūsu noliktavu tiek veikta regulāri, katru dienu vai vairākas reizes nedēļā, atkarībā no pasūtījuma steidzamības un piegādātāja.