© M-TECH LIGHT 4 YOU

‹‹‹ Mēs varam nosūtīt pasūtījumu uz adresi, izmantojot ātrpiegādi ar kurjeru vai uz pasta nodaļu, kā arī Latvijas pasta pakomātā vai Circle K Latvia DUS ›››

Mājas lapa...

Laipni lūdzam mūsu mājas lapā!

Mūsu kompānija dibināta 2003.gadā. Sīki izpētot Latvijas tirgu pieprasījumus, mēs plašā sortimentā piedāvājam Jums ksenona, halogēna, LED diožu auto lampas dažādiem automašīnu modeļiem.Tie ir tādi ražotāji kā POWERTEC, M-TECH, OSRAM, PHILIPS, NEOLUX un daži citi.

M-Tech.lv ir mūsu jaunais projekts, kas aicina maksimāli vienkāršot saziņu starp pārdevēju un pircēju internet kommunikācijās.

Mēs ar prieku palīdzēsim Jums padarīt ātru un pareizo izvēli. Mēs cenšamies lai Jums šī izvēle būtu maksimāli vienkārša un ērta.Mēs importējam preces no lielākajiem ražotājam, tāpēc Jūs būsiet apmierināti gan ar preču cenam, gan ar to kvalitāti.Katrai preču vienībai ir detalizēts apraksts un bilde, kas ļauj Jums viegli un ātri izvēlēties īsto preci.

Ja Jums ir vēl kādi jautājumi vai šaubas, sazināties ar mums pirms veikt pasūtījumu izmantojot WhatsApp, «atgriezenisko saites formu» vai rakstiet, lūdzu, uz mūsu e-pastu: order@m-tech.lv. Jūs saņemsiet atbildi ar papildu paskaidrojumu vai informāciju. Pēc sniegtas atbildes noformējiet pasūtījumu.

Garantijas noteikumi ir saskaņoti ar Latvijas Republikas patērētāju tiesību aizsardzības likumu, par dažas preces ražotājs uzņemas papildu saistības.Preci pēc iegadāšanas ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā ja saglabāts ražotāja oriģinālais iepakojums.

Lai samazināt maksu par piegādi katram pircējam tā tiek izskaitīta individuāli atkarībā no pirkuma summas, preces svara un apjoma, kā arī no adreses uz kura tiek nogadāts pasūtījums.Mūsu pircēji pārsvarā no Latvijas un mēs piegādājam arī visās pasaules valstīs. Jūsu pasūtījums būs piegādāts uz Jums tūvāko pasta nodaļu.

Pircējs var samaksāt par precēm ar bankas pārskaitījumu uz uzņēmuma kontu vai ar čeku veikalā.

Mūsu veikals un mūsu noliktava atrodas Pārdaugavā, Spares ielā 12, Rīgā, Latvijas Republikā. Izvietojumu skatāties lietotāju ērtībai dotā kartē.